Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
POWODZENIA!

Zespół Szkół Nr 2

im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/zs2warcislaw.5v.pl/httpdocs/templates/dd_highschool_43/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

images 1

 

Zgodnie z naszym projektem "Praktyki zagraniczne uczniów - szansa na lepszą pracę w przyszłości" dwie grupy młodzieży (łącznie 18 osób) przebywają obecnie za granicą w Niemczech (Berlin) i w Wielkiej Brytanii (Portsmouth), gdzie odbywają trzytygodniowe praktyki zawodowe.
Uczniowie pracują w w zakładach fryzjerskich, sklepach i firmach nabywając nowych doświadczeń i umiejętności zawodowych. Poza pracą zwiedzają, odpoczywają, integrują się i doskonalą posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim. Zarówno w Niemczech jak i w Wielkiej Brytanii uczniowie mieszkają u goszczących ich rodzin.
A wszystko to stało się możliwe dzięki otrzymaniu przez szkołę dofinansowania z Funduszy Europejskich w ramach programu PO WER oraz współpracy z naszym zagranicznym partnerem - firmą ETN z Włoch.


A już w 3 września do Rimini uda się 24 osobowa grupa uczniów (12 z technikum hotelarstwa i 12 z technikum żywienia i usług gastronomicznych), aby odbyć tam swoje praktyki zawodowe.
Powodzenia!!!

Praktyki BerlinPraktyki Berlin1Praktyki Berlin2Praktyki UKPraktyki UK1Praktyki UK2Praktyki UK3

 

 

Film Promocyjny

Dobry klimat dla zawodowców

Kuchnia Księcia Warcisława

150x200_kuchnia.jpg

BIP Zespołu Szkół Nr 2

logo_bip.gif

LipDub Zespołu Szkół Nr 2

Zjazd 50-lecie Szkoły

50-lecie

Kto odwiedza stronę

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2017 Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku Rights Reserved.