srtona 4Jak co roku obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego dnia, ponieważ , mimo, że świętowaliśmy inaczej niż dotychczas, wypadł wspaniale.
Młodzież wraz z wychowawcami aktywnie włączyła się w cykl imprez towarzyszących świętu.
Poniedziałek- konkurs historyczny „ Warcisław IV i Jego włości” odbył się dwuetapowo , po części pisemnej 5 najlepszych drużyn zmagało się w części ustnej.
Oto wyniki konkursu:
- 1 miejsce- indywidualne- Julia Gliszczyńska z klasy 1 Log
- 1 miejsce kl. 1 log- wychowawca -p. P. Szadkowski
- 2 miejsce kl. 2 tuf-log- wychowawca- p. D. Golecka
- 3 miejsce kl. 3 hot-log- wychowawca- p. S. Zelmanowska

Środa- drugi dzień obchodów święta szkoły. Braliśmy udział w grze miejskiej, która była kontynuacją konkursu historycznego. Zespoły 10-osobowe musiały wykazać się znajomością topografii miasta, jego historii i walorów przyrodniczych.
13 zespołów klasowych wyruszyło trzema trasami: białą, czarną i zieloną. Na każdej czekały ich przeróżne zadania : wiedzowe i zręcznościowe.
Zabawa była przednia, o czym świadczą zamieszczone zdjęcia.
Równocześnie w auli szkoły, drużyny klasowe zmagały się w konkursie artystycznym – opracowywały projekt pod hasłem „ Z tego miasta wyrosła nasza szkoła”
Konkurs poprzedziła lekcja muzealna ciekawie poprowadzona przez pracowników Muzeum Regionalnego w Szczecinku.
Oto wyniki konkursu w drugim dniu obchodów święta szkoły:
1 miejsce- kl. 1g- wychowawca – p. A. Butoka
2 miejsce – kl. 1 hot-tuf-wychowawca - p. A. Beńko
3 miejsce- kl. 3 tż- wychowawca – p. A. Wojciechowska
Dziękujemy klasie 3 hot-log za pomoc w organizacji gry miejskiej, kl. 1 tż-tuf za pyszną grochówkę, którą poczęstowano wszystkich uczestników gry oraz naszym kochanym nauczycielom za przygotowanie punktów na trasie gry.
Okazuje się, że taka forma sprzyja integracji i uczniów i nauczycieli.
Koordynatorki projektu: A. Stankiewicz, V. Markiewicz, H. GiermakowskStrona 1Strona2

Strona

Dobry klimat dla zawodowców