Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
POWODZENIA!

Zespół Szkół Nr 2

im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/zs2warcislaw.5v.pl/httpdocs/templates/dd_highschool_43/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

W tym roku szkolnym odbędzie II edycja Olimpiady, która jest kontynuacją poprzedniej formuły zawodów, organizowanych przez 20 lat jako turnieje.
Tegoroczną nowością jest przyspieszenie terminów wszystkich trzech etapów zawodów,stosownie do kalendarza terminów egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.Ponadto w tym roku do udziału w Olimpiadzie zapraszamy tylko uczniów zawodowych szkół ponadgimnazjalnych, szczególnie zaś kształcących się w zawodach technik ekonomista,technik handlowiec, technik księgarstwa, technik administracji, technik rachunkowości.


20161117 120501Tak jak poprzednio, laureaci i finaliści Olimpiady w wymienionych zawodach są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w roku 2017.
Podstawowe założenia organizacyjne II Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Managerskich są w tym roku szkolnym takie same, jak w przypadku ubiegłorocznej edycji.Zgodnie z Regulaminem przebiegać on będzie w trzech etapach.Tak jak w ubiegłym roku, Program Olimpiady, obejmuje wiedzę i umiejętności w zakresie tematu wiodącego i problematyki ogólnej. Temat wiodący II Olimpiady WiUH-M brzmi: „Handel a gospodarka".

17 listopada 2016 w naszej szkole odbyły się zawody okręgowe Olimpiady.Uczestniczyli w niej uczniowie z ZS nr 1 ze Szczecinka oraz z ZS z Piły i Koszalina.W bieżącym roku do Olimpiady zgłoszono 106 szkół.
Finał ogólnopolski olimpiady zaplanowano na dzień 15-16 grudnia. Organizatorami zawodów centralnych są ZS nr 1 i ZS nr 2 ze Szczecinka.

Film Promocyjny

Dobry klimat dla zawodowców

Kuchnia Księcia Warcisława

150x200_kuchnia.jpg

BIP Zespołu Szkół Nr 2

logo_bip.gif

LipDub Zespołu Szkół Nr 2

Zjazd 50-lecie Szkoły

50-lecie

Kto odwiedza stronę

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2017 Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku Rights Reserved.