Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
POWODZENIA!

Zespół Szkół Nr 2

im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/zs2warcislaw.5v.pl/httpdocs/templates/dd_highschool_43/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

OtrzesinyMoże trochę z poślizgiem, ale zgodnie z tradycją szkoły, odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. W tym roku bawiliśmy się w konwencji szpitalno – lekarskiej. Uczniowie klas pierwszych na jeden dzień stali się pacjentami z przeróżnymi kontuzjami i chorobami, zaś ich wychowawcy lekarzami – ordynatorami. I tak w kolejnych konkurencjach zmagały się klasy: I THOT-TUF z wychowawcą panią Aldoną Beńko, I G z panią Katarzyną Popko, IW1 z panią Elżbietą Kowalską (w zastępstwie za panią Violettę Markiewicz) oraz I LOG z panem Piotrem Szadkowskim, I TUF – TŻ z panem Łukaszem Szymańskim i I W2 z panem Wiesławem Puciłowskim.
Nad całością czuwał personel medyczny, złożony z dziewcząt z klasy II TUF-LOG, które wraz z wychowawczynią przygotowały całą imprezę.

W jury zasiadły: pani wicedyrektor Małgorzata Zdanowicz, pani Dorota Golecka I pani Katarzyna Kuleszyńska.
Wśród konkurencji znalazły się takie zadania, jak prezentacja stroju typowego pacjenta, scenka lub piosenka przygotowana przez zespół klasowy, jedzenie szpitalnego posiłku (zdradzimy szczegóły – śledź w zestawie z grzybkiem w occie), quizy dotyczące szkoły i klasy dla wychowawców i reprezentantów klasy, napisanie najbardziej absurdalnego i fantazyjnego usprawiedliwienia nieobecności na lekcjach, odgadnięcie przez klasę postaci z serialu lub filmu o tematyce lekarskiej, bieg dla wychowawców pomiędzy pachołkami z jednoczesnym turlaniem piłki i czytaniem listy uczniów swojej klasy i na koniec ścieżka zdrowia.
Tuż przed ogłoszeniem wyników pacjenci wszystkich oddziałów klas pierwszych złożyli uroczystą przysięgę, a po niej otrzymali cytrynową szczepionkę, która raz na zawsze wyleczyła ich z wszelkich dolegliwości poprzednich etapów edukacji.
Po mocy atrakcji przygotowanych dla pierwszaków, jury wyłoniło zwycięzców. Miejsce pierwsze zajęła klas I LOG, która w nagrodę otrzymała słodki upominek, jak również dzień wolny spędzony z wychowawcą i zorganizowanie przyszłorocznych otrzęsin, II miejsce klasa I THOT-TUF, a III lokata przypadła klasie I TUF- TŻ. Obie klasy dostały punkty dodatnie z zachowania i również słodki akcent.
Sądząc po frekwencji i uśmiechach opuszczających salę gimnastyczną, można śmiało powiedzieć, że otrząsnęliśmy klasy pierwsze z resztek gimnazjalnej dziecięcość, przy okazji świetnie się bawiąc i integrując. Brawo uczennice klasy  II TUF-LOG za kawał dobrej roboty.

 

.104

084

Film Promocyjny

Kuchnia Księcia Warcisława

150x200_kuchnia.jpg

BIP Zespołu Szkół Nr 2

logo_bip.gif

LipDub Zespołu Szkół Nr 2

Zjazd 50-lecie Szkoły

50-lecie

Kto odwiedza stronę

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2017 Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku Rights Reserved.