Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
POWODZENIA!

Zespół Szkół Nr 2

im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/zs2warcislaw.5v.pl/httpdocs/templates/dd_highschool_43/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

Uczennice technikum usług fryzjerskich, wraz z opiekunkami p. Dorotą Golecką, Sylwią Zelmanowską i Aldoną Beńko, miały okazje uczestniczyć w 16 edycji targów Forum Fryzjerstwa LOOK i Forum Kosmetyki beauty VISION. Przyszli adepci fryzjerstwa mogli podziwiać mnóstwo nowości, bogatą ofertę kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, makijażu, preparatów do koloryzacji i stylizacji włosów, a także sprzętu fryzjerskiego oraz kosmetycznego, a także do zdobienia paznokci.

 

Zwiedzający mogli skorzystać nie tylko z darmowych porad, ale również oddać się w ręce wizażystów, którzy wykonywali bezpłatny makijaż, stylizowali paznokcie, rzęsy i wykonywali inne zabiegi. Na targach pojawili się także znani i lubiani. Na stoisku NeoNail dostrzec można było Patrycję Kazadi promującą najnowszą kolekcję, której jest autorką. Swoim wizerunkiem Natalia Siwiec sygnowała markę Indygo, natomiast na stoisku Semilac można było otrzymać autograf od Mistera Polski 2015 – Rafała Maślaka. Szczególnie zachwyciły uczniów pokazy światowej sławy stylistów Zobaczyć można było między innymi pen Razor – ostre piór, czyli innowacyjną brzytwę do brody, włosów i brwi. Nowością, która od razu zdobyła rzesze fanów, było strzyżenie męskie, barberzy czynią je ogromnie widowiskową sztuką. Moda na brody trwa w najlepsze, także na Targach Poznańskich!
Program imprezy był tak bogaty, że każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Obserwując pokazy najnowszych trendów w cięciach, stylizacji czy makijażu, przyszłe kosmetyczki i fryzjerzy na pewno znaleźli inspirację do pracy w swoich salonach, by móc zaoferować klientom najmodniejsze stylizacje i innowacyjne zabiegi.
Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję beauty VISION za rok.

Film Promocyjny

Dobry klimat dla zawodowców

Kuchnia Księcia Warcisława

150x200_kuchnia.jpg

BIP Zespołu Szkół Nr 2

logo_bip.gif

LipDub Zespołu Szkół Nr 2

Zjazd 50-lecie Szkoły

50-lecie

Kto odwiedza stronę

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2017 Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku Rights Reserved.