Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
POWODZENIA!

Zespół Szkół Nr 2

im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/zs2warcislaw.5v.pl/httpdocs/templates/dd_highschool_43/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

FryzjerkiKucharze i fryzjerki naszej szkoły po raz kolejny mogli pochwalić się swoimi talentami. Uczestniczyliśmy w II-ej Gimnazjalnej Gali Sportu, która odbyła się w piątek 15.04.2016r.w Gimnazjum Nr 1 w Szczecinku. Nasza szkoła zaprezentowała smakołyki, będące zdrową alternatywą tradycyjnych ciast i ciasteczek.

Uczniowie pod opieką p. Katarzyny Popko przygotowali przepyszne babeczki marchewkowe, ciastka owsiane, tortille z pełnoziarnistej mąki oraz bezglutenowe ciasteczka z..fasoli. Nasze fit- przekąski, serwowane przez Kubę Kapcio i Michała Dziedziejko uczniów klasy I Technik Hotelarstwa, zniknęły w oka mgnieniu, co potwierdza, że to co zdrowe może być również bardzo smaczne.
Jak zawsze pełnym profesjonalizmem wykazały się nasze fryzjerki : Monika Piekło, Asie Sobczak i Agnieszka Zdun pracujące wraz z p. Aldoną Beńko. Fryzury i makijaże w ich wykonaniu to prawdziwe dzieła sztuki, więc nie dziwiły długie kolejki ustawione do naszych stanowisk.

 

Fryzjerki1Fryzjerki 2Fryzjerki 3

Film Promocyjny

Dobry klimat dla zawodowców

Kuchnia Księcia Warcisława

150x200_kuchnia.jpg

BIP Zespołu Szkół Nr 2

logo_bip.gif

LipDub Zespołu Szkół Nr 2

Zjazd 50-lecie Szkoły

50-lecie

Kto odwiedza stronę

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2017 Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku Rights Reserved.