FryzjerkiKucharze i fryzjerki naszej szkoły po raz kolejny mogli pochwalić się swoimi talentami. Uczestniczyliśmy w II-ej Gimnazjalnej Gali Sportu, która odbyła się w piątek 15.04.2016r.w Gimnazjum Nr 1 w Szczecinku. Nasza szkoła zaprezentowała smakołyki, będące zdrową alternatywą tradycyjnych ciast i ciasteczek.

Jak zawsze pełnym profesjonalizmem wykazały się nasze fryzjerki : Monika Piekło, Asie Sobczak i Agnieszka Zdun pracujące wraz z p. Aldoną Beńko. Fryzury i makijaże w ich wykonaniu to prawdziwe dzieła sztuki, więc nie dziwiły długie kolejki ustawione do naszych stanowisk.

Fryzjerki1Fryzjerki 2Fryzjerki 3