Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
POWODZENIA!

Zespół Szkół Nr 2

im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/zs2warcislaw.5v.pl/httpdocs/templates/dd_highschool_43/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

Niesztampowo i niezwykle uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zaczęliśmy go tradycyjnie od złożenia kwiatów i znicza pod pomnikiem. A niesztampowo , ponieważ na drugą część programu złożyły się teksty upamiętniające czyn wspomnianych bohaterów wykonywane przez muzyków różnych formacji.

 


Prowadzące spotkanie Ola Szyndler i Martyna Chwaszczyńska z klasy I Tuf-log przybliżyły problematykę, której poświęcone było spotkanie, sylwetki bohaterów oraz treści wykonywanych utworów.
W podniosły nastrój wprowadziła piosenka o nieśmiertelności żołnierskiego czynu wykonana przez Patrycję Jaworską z klasy III Th-log przy akompaniamencie Patryka Miary z klasy I Hot-log, który zadbał o oprawę muzyczną całości.
Julia Bany z klasy I tuf-log wykonała wiersz pt „Żołnierze Wyklęci". Nad akustyką czuwał Grzegorz Maciąg z klasy III Th-log.
Zainteresowanie publiczności było ogromne, ponieważ program uświadomił młodym ludziom, że można wyrażać patriotyzm za pomocą różnych gatunków muzycznych. Święto szkolne zorganizowały Anna Stankiewicz oraz Helena Giermakowska

Film Promocyjny

Dobry klimat dla zawodowców

Kuchnia Księcia Warcisława

150x200_kuchnia.jpg

BIP Zespołu Szkół Nr 2

logo_bip.gif

LipDub Zespołu Szkół Nr 2

Zjazd 50-lecie Szkoły

50-lecie

Kto odwiedza stronę

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2017 Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku Rights Reserved.