Niesztampowo i niezwykle uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zaczęliśmy go tradycyjnie od złożenia kwiatów i znicza pod pomnikiem. A niesztampowo , ponieważ na drugą część programu złożyły się teksty upamiętniające czyn wspomnianych bohaterów wykonywane przez muzyków różnych formacji.

Prowadzące spotkanie Ola Szyndler i Martyna Chwaszczyńska z klasy I Tuf-log przybliżyły problematykę, której poświęcone było spotkanie, sylwetki bohaterów oraz treści wykonywanych utworów.
W podniosły nastrój wprowadziła piosenka o nieśmiertelności żołnierskiego czynu wykonana przez Patrycję Jaworską z klasy III Th-log przy akompaniamencie Patryka Miary z klasy I Hot-log, który zadbał o oprawę muzyczną całości.
Julia Bany z klasy I tuf-log wykonała wiersz pt „Żołnierze Wyklęci". Nad akustyką czuwał Grzegorz Maciąg z klasy III Th-log.
Zainteresowanie publiczności było ogromne, ponieważ program uświadomił młodym ludziom, że można wyrażać patriotyzm za pomocą różnych gatunków muzycznych. Święto szkolne zorganizowały Anna Stankiewicz oraz Helena Giermakowska