DNiepodl10 listopada, dzień przed Świętem Niepodległości, odbyła się w naszej szkole uroczystość upamiętniająca tę ważna datę.
W tym dniu cała społeczność szkolna przyszła ubrana na galowo z przypiętymi kotylionami. Prezentowaliśmy się niezwykle uroczyście.
W auli szkoły spotkaliśmy się na szkolnym śpiewaniu pieśni narodowych. W pierwszej części uczniowie wysłuchali krótkiego montażu słowno – muzycznego pod hasłem ,,Skarby mieczowi spustoszą złodzieje, pieśń ujdzie cało''. Drugą część spotkania wypełniły klasowe prezentacje pieśni związanych ze Świętem Niepodległości.

Dzień NIepodlPoziom prezentacji przerósł najśmielsze oczekiwania jurorów. Na uwagę zasługują małe inscenizacje ilustrujące treść pieśni. I miejsce w konkursie zajęła klasa III TUF z wychowawcą p. Magdalena Mazurek, II miejsce klasa III TH-LOG z wychowawcą p. Marzeną Wojewodą – Tyluś, a III miejsce klasa III TŻ z wychowawcą Sylwią Szyszkowską.
Nagrodą za I miejsce był dzień wolny od zajęć dydaktycznych i smakowita pizza dla całej klasy przyrządzona przez szkolnych kucharzy.
Wszystkim zwycięzcą serdecznie gratulujemy.
Organizatorkami były p. Anna Stankiewicz oraz p. Helena Giermakowska.