Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
POWODZENIA!

Zespół Szkół Nr 2

im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/zs2warcislaw.5v.pl/httpdocs/templates/dd_highschool_43/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

DNiepodl10 listopada, dzień przed Świętem Niepodległości, odbyła się w naszej szkole uroczystość upamiętniająca tę ważna datę.
W tym dniu cała społeczność szkolna przyszła ubrana na galowo z przypiętymi kotylionami. Prezentowaliśmy się niezwykle uroczyście.
W auli szkoły spotkaliśmy się na szkolnym śpiewaniu pieśni narodowych. W pierwszej części uczniowie wysłuchali krótkiego montażu słowno – muzycznego pod hasłem ,,Skarby mieczowi spustoszą złodzieje, pieśń ujdzie cało''. Drugą część spotkania wypełniły klasowe prezentacje pieśni związanych ze Świętem Niepodległości.


Dzień NIepodlPoziom prezentacji przerósł najśmielsze oczekiwania jurorów. Na uwagę zasługują małe inscenizacje ilustrujące treść pieśni. I miejsce w konkursie zajęła klasa III TUF z wychowawcą p. Magdalena Mazurek, II miejsce klasa III TH-LOG z wychowawcą p. Marzeną Wojewodą – Tyluś, a III miejsce klasa III TŻ z wychowawcą Sylwią Szyszkowską.
Nagrodą za I miejsce był dzień wolny od zajęć dydaktycznych i smakowita pizza dla całej klasy przyrządzona przez szkolnych kucharzy.
Wszystkim zwycięzcą serdecznie gratulujemy.
Organizatorkami były p. Anna Stankiewicz oraz p. Helena Giermakowska.

Film Promocyjny

Kuchnia Księcia Warcisława

150x200_kuchnia.jpg

BIP Zespołu Szkół Nr 2

logo_bip.gif

LipDub Zespołu Szkół Nr 2

Zjazd 50-lecie Szkoły

50-lecie

Kto odwiedza stronę

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2017 Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku Rights Reserved.