DSCN1086Jak nakazuje tradycja, w dniu imienin Andrzeja uczniowie ZS nr 2 mogli wywróżyć sobie przyszłość. W tym dniu Samorząd Uczniowski zaangażował dwie „profesjonale" wróżki. Można było poznać imię swojej przyszłej miłości, wywróżyć czas zamążpójścia czy bogactwo. Ci uczniowie, którzy nie byli zadowoleni ze swych wróżb , mogli pocieszyć się ciastami przygotowanymi przez klasę II TŻ. Główną atrakcją dnia była loteria fantowa. Do wygrania były torby, książki, biżuteria, długopisy itd. Wszystkie atrakcje cieszyły się dużą popularnością. Dziękujemy za wspólną zabawę .

Dobry klimat dla zawodowców