Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
POWODZENIA!

Zespół Szkół Nr 2

im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/zs2warcislaw.5v.pl/httpdocs/templates/dd_highschool_43/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

logo power

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Praktyki zagraniczne uczniów – szansa na lepszą pracę w przyszłości”.

Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności uczestników na rynku pracy przez odbycie praktyk zagranicznych.

Dofinansowanie projektu z UE wynosi 95 712 Euro

Uczestnikami projektu są uczennice i uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku z klas 2, 3 i 4 w zawodach technik usług fryzjerskich (7 osób), technik hotelarstwa (12 osób), technik żywienia i usług gastronomicznych (12 osób), technik handlowiec (4 osoby) i technik logistyk (7 osób). Istotą projektu jest odbycie przez uczestników praktyk zawodowych w Portsmouth (Wielka Brytania), Berlinie i Rimini (Włochy) w przedsiębiorstwach swojej branży. Partnerem zagranicznym jest Education and Training Network. Uczestnikom zapewniony zostanie transport, wyżywienie, noclegi, opieka opiekunów ze szkoły i opieka wyznaczonych pracowników z zakładów pracy. Uczestnicy wyjadą na praktyki w dwóch turach: 25 czerwca b.r. do Portsmouth i do Berlina oraz 3 września b.r. do Rimini.

Film Promocyjny

Kuchnia Księcia Warcisława

150x200_kuchnia.jpg

BIP Zespołu Szkół Nr 2

logo_bip.gif

LipDub Zespołu Szkół Nr 2

Zjazd 50-lecie Szkoły

50-lecie

Kto odwiedza stronę

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2017 Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku Rights Reserved.