Dnia 14 lutego 2012 roku odbył się Koncert Walentynkowy na którym zaprezentowane były piosenki o tematyce miłosnej oraz wiersze znanych poetów jak również autorskie wiersze ucznia z naszej szkoły- Błażeja Piskorza. Samorząd Uczniowski zbierał kartki walentynkowe, które podczas uroczystości zostały rozdane. W koncercie udział wzięli: Eryka Rogowska i Łukasz Orzeł jako prowadzący oraz piosenkarki: Krystianna Kowalska, Justyna Sulgostowska i Alicja Szawioło. Na koniec głos zabrała Pani dyrektor Maria Schulz. Walentynki upłynęły w bardzo miłej i ciepłej atmosferze.

Dobry klimat dla zawodowców